Pomoc drogowa 24/7 Kielce

Pomoc drogowa 24/7 Kielce: Nasza firma oferuje usługi w zakresie pomocy drogowej i ratownictwa drogowego. Pomoc drogowa z udziałem najcięższych pojazdów używanych w transporcie drogowym takich jak Tir, Autobusów, średnich i małych pojazdów ciężarowych, pojazdów dostawczych. Ze względu na wieloletnie doświadczenie oferujemy państwu jakość usług na najwyższym poziomie. Zaufało nam już wiele serwisów pojazdów ciężarowych jak i firm transportowych ponieważ nasze usługi są profesjonalne – zaufaj nam i ty! Posiadamy profesjonalne holowniki.

Jakość usług i profesjonalne podejście jest naszym najwyższym priorytetem z tego względu Pomoc drogowa Holtrans Kielce nieustannie rozwija swoją gammę ciężkich holowników idąc na przeciw oczekiwaniom naszych wymagających kontrahentów. Od najcięższych holowników, które biorą udział w trudnych akcjach ratowniczych, aż po średnie holowniki pomagające obniżyć cenę usług (oraz skrócić czas realizacji ) i małe pozwalające na najszybszą i sprawną pomoc w ciasnych ulicach miast.

Nasz profesjonalny sprzęt pomaga zredukować uszkodzenia powstałe w wyniku zdarzeń drogowych co wpływa bezpośrednio na obniżenie kosztów napraw i niejednokrotnie pozwala kontynuować jazdę !

Sprawdź też: autoholowanie Kielce

Tagi: pomoc drogowa 24/7 kielce

autoholowanie, holowanie